Abyste svou objednávku stihli ještě pod stromeček, všechny Tapety a Obrazy objednávejte do 13.12.2023.
Paravány a Ručně malované obrazy již do Vánoc doručit nestihneme.

Jak dětem vyzdobit dětský pokoj?

Vítejte ve světě plném fantazie, kreativity a radosti! Dětský pokoj není jen místem odpočinku pro naše malé miláčky, ale také je to prostor plný příležitostí, jak proměnit jejich svět na místo, které je naplněné radostí a inspirací. Jak toho dosáhnout? Tím, že jim vytvoříme jejich vlastní malý ráj přímo v jejich pokoji.

V dnešní době je důležité, aby prostředí, ve kterém žijeme, bylo zábavné a pozitivně naladěné. A co může být lepšího než dětský pokoj plný živých barev, hravých vzorů a inspirativních motivů?

Emoce, kreativita a pohádková atmosféra

Proměna dětského pokoje pomocí tapet, obrazů či paravánů s dětskými motivy není jen o estetice, ale také o vytvoření atmosféry, která podněcuje dětskou představivost a radost. Živé barvy, obrázky oblíbených postaviček z pohádek či přírodní motivy mohou rozvíjet jejich kreativitu a podporovat jejich emocionální rozvoj.

Fototapety na zeď: Více než jen kousíček stěny

Fototapety pro děti jsou atraktivním způsobem, jak zcela proměnit dětský pokoj. Od kouzelných lesů a vesmíru plného hvězd po neuvěřitelné mořské světy – možnosti jsou neomezené. Kromě estetiky nabízejí i praktické výhody, jako je velmi snadné lepení a díky jejich prodyšnosti i ochrana zdí.


Fototapeta - Opičí triky pro děti   Fototapeta - Šťastné planety   Fototapeta - Šťastné planetyObrazy na plátně: Každý obraz vypráví svůj příběh

Obrazy pro děti jsou jako okna do světa příběhů a dobrodružství. Zavěste na stěnu obrazy s motivy, které děti nadchnou a přinesou do místnosti nádech jejich oblíbených pohádek či dobrodružství. Nechte je snít o světech, kam mohou vyrazit hned po otevření očí.


Obraz - Kouzelný svět   Obraz - Malebné městečko   Obraz - Přátelská zvířata IIParavány: Pomozte vytvořit svým dětem i kousek jejich soukromého světa

Paravány pro děti jsou skvělým způsobem, jak vytvořit soukromý koutek pro děti. S motivy zvířátek, květin nebo oblíbených postaviček mohou být paravány jak dekorativním prvkem, tak i pomohou vytvořit místo, kde děti mohou snít a tvořit vlastní světy.


Paraván - Tančící jednorožec     Paraván - Dinosauři II

Proč bytové dekorace?

Jejich síla spočívá nejen v jejich dekorativním vlivu, ale také v tom, že poskytují jednoduchý a efektivní způsob, jak rychle a bez nákladné rekonstrukce proměnit prostor. Navíc, když dětem vytvoříme takový pokoj, vytváříme pro ně místo, kde se cítí bezpečně a šťastně.


Na co myslet při výzdobě dětského pokoje?

Dětský pokoj není jen místem pro spaní a hraní, ale je to prostor, kde se rodí sny a fantazie. Tapety, obrazy a paravány s dětskými motivy nejsou jen prostředky výzdoby, ale klíčem k otevření bran do světa plného radosti, inspirace a fantazie pro naše malé špunty.

Proměňte jejich svět dětskými obrázky, vzory, motivy. Udělejte dětem radost tím, že jim pomůžete vytvořit jejich vlastní malé bezpečné útočiště přímo v jejich pokoji.


Nechte rozkvétat kreativitu svých dětí a jejich oči zářit radostí. To je ta nejkrásnější odměna, kterou můžete za svou práci získat.Zde se můžete zkusit inspirovat. Ať už se jedná o rozkošná zvířátka, pohádkové postavičky nebo vesmírné dobrodružství, jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit ten správný kousek pro vaše děti.

Vstupte s námi do světa dětského štěstí a fantazie!

Miák