Jak nám můžete zaplatit za zboží

DOBÍRKA

Cena dobírky: 39,-  Kč

Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém zaplatíte za zboží kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží. 

!! Způsob platby dobírkou není možné zvolit u paravánů. Paravány je nutné zaplatit bankovním převodem nebo on-line platební kartou !!

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Cena: zdarma

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet 4111897680 /2010. Údaje k platbě Vám budou zobrazeny po odeslání objednávky, kdy budou také automaticky odeslány na Váš email. 
Jelikož se každý paraván vyrábí až na základě Vaši objednávky, zboží zasíláme do výroby až po připsání platby na náš bankovní účet.
Expedice zboží je taktéž možná až po přijetí platby na náš účet.


RYCHLÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Cena: zdarma

Probíhá stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší!
Bezpečnost garantuje Vaše banka
, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a je zabezpečena bankovními systémy.
V tuzemsku využijete platbu zrychleným bankovním převodem u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelny, mBank a Fio banky. 


PLATBA KARTOU ON-LINE

Cena: zdarma

Platba kartou je bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení, což je nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Po dokončení objednávky budete přesměrování na zabezpečené stránky ComGate, kde zadáte požadované údaje pro platbu.