Obrazy na plátně

Obrazy na plátně - dekorace pro váš interiér

Obraz na plátně je dekorace, která poutá pozornost, bez ohledu na místnost, ve které je umístěna. Je jednoduchým a levným způsobem, jak osvěžit interiér a dát mu nový charakter. Nahlédněte do kategorií, které jsou Vám nejbližší, ať se jedná o abstraktní obrazy, obrazy krajinek a přírody, obrazy Street Art, Zen, nebo obrazy pro děti.

Obrazy na plátně jsou vytištěny na speciálním italském vliesovém plátně s jemnou strukturou, které dokonale odráží barvy. Plátno je napnuté na lehkém, ale stabilním rámu vyrobeném z ekologických materiálů.

Špičkovou kvalitu zaručuje vysoce kvalitní tisk s vysokým rozlišením, díky kterému jsou barvy živé a detaily výrazné bez ohledu na formát obrazu. Boky obrazů na plátně jsou potištěny ze všech stran, takže obrazy nevyžadují dodatečný rám a jsou okamžitě připraveny k zavěšení. Potřebné háčky a hřebíčky Vám přibalíme, takže na Vás již zůstává jen rozmyslet si, kam obraz na plátně zavěsíte.

Naše obrazy na plátně jsou bez zápachu a 100% bezpečné, a proto jsou vhodné i na zavěšení v ložnici nebo v pokoji vašeho dítěte. Použitý tisk je odolný vůči UV záření, díky čemu barvy nevyblednou ani při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření.

Obrazy na plátně balíme do pevné kartonové krabice, aby se cestou k Vám nepoškodil.

Obrazy na plátně - vyberte si z naší nabídky