Samolepící tapety na zeď

Samolepící tapety na zeď pro dokonalý interiér

Naše samolepící tapety jsou určeny pro velkolepou proměnu interiéru s minimálním úsilím! Svůj byt nebo kancelář můžete renovovat velmi rychle, samostatně a bez nepořádku, aniž byste museli najímat pracovníky nebo kupovat spoustu nářadí. Správně zvolená samolepící tapeta dokáže vytvořit dojem většího prostoru a široká škála velikostí a vzorů uspokojí vkus i nejnáročnějších zákazníků.

Samolepící tapety můžete použít na celou zeď nebo jen na malé části, např. na dělící stěny, bar, kuchyňský ostrůvek, okna a dokonce i na nábytek, protože naše samolepící tapety lze použít třeba i na dýhování nábytku.

Samolepící tapeta je vytištěna technologií HD s vysokým rozlišením až 600 dpi, díky čemuž jsou barvy živé a detaily výrazné bez ohledu na velikost tapety. Potisk se nanáší na samolepicí fólii s matným povrchem s gramáží 50 g/m². Materiál i samotný tisk jsou voděodolné a odolné proti UV záření, díky čemuž barvy neblednou ani při dlouhodobém vystavení slunečnímu světlu. Samolepící tapeta je vyrobena z bezpečných materiálů bez zápachu, takže je vhodná do každé místnosti, i do ložnice nebo dětského pokoje.

UPOZORNĚNÍ - použitelné pouze na hladké a nenasákavé povrchy, takže při použití na klasickou omítnutou stěnu je dobré ji předem velmi dobře napenetrovat.

Samolepící tapety - vyberte si z našich motivů