O nás

MIA style s.r.o. - jsme mladá společnost s velkým srdcem, a zároveň jsme již několik let jedním z nejvýznamějších dodavatelů bytových dekorací na českém i slovenském trhu s tisíci spokojených zákazníků a vynikajícími recenzemi na Heuréce, Bianu apod.

Zabýváme se prodejem kvalitních fototapet, obrazů a paravánů, které jsou tisknuty ve Full HD rozlišení UV stálými barvami na nejmodernějších tiskových zařízeních.
Obchod nás baví a děláme ho rádi.

Naší největší prioritou jste Vy - spokojený zákazník. Klademe velký důraz na komunikaci se zákazníky, a to jak prostřednictvím e-mailu, tak i telefonu.
Vždy zákazníka informujeme postupně o všech krocích objednávky aby věděl, v jaké fázi se jeho objednávka nachází a kdy mu bude doručena.


Zajímá Vás, jak jsou s námi naši zákazníci spokojeni a co o nás napsali? Přečtěte si ZDE.


Proč byste měli chtít tapetu, obraz nebo paraván právě od nás?

V naší nabídce najdete více než 2500 vliesových fototapet, cca 5000 obrazů různých vzorů a provedení a více než 800 paravánů, které jsou vhodné do bytových interiérů, ordinací, kosmetických a masážních salónů, ale i divadel, hotelů apod.


Naše vliesové fototapety a Deko panely jsou vyrobeny z kvalitního vliesu - buničiny a textilních vláken spojených pojivem. Vyznačují se vysokou propustností vzduchu a vodních par, jsou výborným zvukovým a tepelným izolantem a také se snadno aplikují a příp. následně i odstraňují.

Velmi oblíbeným trendem jsou v poslední době i samolepící fototapety, které nabízí úžasnou možnost být s tapetováním hotovi prakticky ihned bez nutnosti natírání stěn lepidlem a tedy takřka bez jakéhokoliv nepořádku.

Nejnověji máme v sortimetu také skutečně Prémiové fototapety 350g tisknuté UV gelovými barvami ve vysokém rozlišení na extrémně kvalitním strukturovaném vlísu gramáže 350g/m2. Na výběr jsou 3 druhy finiše struktury materiálu - Brush (tahy štětcem), Linen (struktura plátna) a Fine (klasická jemná struktura).
Tyto fototapety jsou určeny pro opravdu nejnáročnější zákazníky, kteří upřednostňují ultimátní kvalitu produktu.

Obrazy jsou tisknuty na speciálním italském Canvas plátně, na akrylátovém skle, ale taky i na korku, které mohou sloužit i jako nástěnky.

Také nabízíme speciální ručně malované obrazy, které dle Vámi vybraného motivu skutečně ručně maluje jeden z našich umělců, a takováto dekorace pak dokáže uspokojit i velmi náročného zákazníka do vybraného interiéru.


Velmi kvalitní paravány jsou pak důstojným a velmi působivým designovým doplňkem všude tam, kde potřebujete zástěnu nebo optické oddělení prostoru, jako například pro oddělení spacího koutu, šatny, věšáku na prádlo, masážního prostoru ve wellness a podobně.


Všechny produkty jsou 100% kvality
a jsou pro Vás pečlivě vybrány od předních německých i tuzemských výrobců.


Recenze výrobků
z naší nabídky naleznete například ZDE.