Jak malovat podle čísel

POJĎME NA TO: 

Toto malování podle čísel je skvělý způsob jak v sobě probudit kreativitu a vyrelaxovat! Pokud jste nikdy nemalovali touto technikou, přečtěte si určitě těchto pár slov.

Jednoduše vybarvěte očíslovaná a ohraničená pole barvou se stejným číslem.

Nemusíte se přiloženou předlohou řídit na 100%. Dílo které vytvoříte, tím bude originální. Nemalujete kopii předlohy, ale vlastní obraz. Výsledný efekt záleží jen na Vaší zručnosti, pečlivosti a trpělivosti. 

Jak vybarvovat předlohu malování podle čísel 

Barvy neřeďte, mohly by Vám ve výsledku na obrazu prosvítet předtištěné křivky a kódy barev. Mějte také po ruce sklenici s vodou na praní štětců a ubrousky na jejich osušení.

Nenechte se zmást, barvy na tištěné předloze nejsou totožné s přiloženými namíchanými barvami, které jsou výraznější a matné. 

 

TIP: overpainting - prolínání barev - je vyšší stupeň malování podle čísel. Nebojte se přetahovat linky při malování a propojovat barvy. Váš obraz se v tu chvíli stane opravdovým mistrovským dílem.

Zkuste se kouknout na Youtube na PAINTYKAT - je to dáma, která zde má několik videí, kde milovníkům malování podle čísel radí, jak malbu posunout o několik stupňů výš.

Je to až neuvěřitelně jednoduché a inspirující...

Přejeme Vám mnoho zábavy a radostných chvil při malování.

 

Tým Tapety MIA

Žádná položka