Abyste svou objednávku stihli ještě pod stromeček, všechny Tapety a Obrazy objednávejte do 13.12.2023.
Paravány a Ručně malované obrazy již do Vánoc doručit nestihneme.

Banksy - ikona Street Artu a slavný provokatér

Kdo je vlastně Banksy?

Vstupte s námi do světa pouličního umělce, který převrátil běžné představy o umění vzhůru nohama. Jeho díla se stala ikonami protestu, provokace a zrcadly společenských otázek.

Banksy, skrytý tvůrce, jehož pravé jméno zůstává tajemstvím, zanechal na stěnách měst po celém světě stopu, která oslovuje, provokuje a inspiruje.


Jako mistr zahalený v anonymitě je jedním z nejvýraznějších a nejkontroverznějších umělců naší doby. Jeho díla jsou nabitá emocemi a komentují témata jako válka, politika, chudoba a lidská práva. Jeho graffiti na veřejných prostranstvích mu umožňuje vyjádřit se způsobem, který rezonuje s lidmi z různých vrstev společnosti.

 

Fototapeta - Graffiti koláž
Koláž Banksyho děl

 

Ale Banksy nezůstal pouze na ulicích. Jeho díla se stala záhadnými zjeveními ve světových galeriích a aukcích. Jeho neuvěřitelná kombinace tvůrčího génia a sociálního aktivismu ho vyvyšuje na úroveň uměleckých legend. Jeho satirické, často kontroverzní, a přesto silně kritické dílo oslovuje lidi všech věkových skupin a kultur.

 

Neodmyslitelná součástí Banksyho díla je jeho schopnost kombinovat silný vizuální dojem s hlubokým poselstvím. Jeho díla, jako například ikonická Dívka s balónem a Skartovaný Banksy (Love is in the Bin), se stala svědky okamžiků, které se zapsaly do paměti milionů lidí.

 

       Banksy: Dívka s balonem         Obraz - Skartovaný Banksy

                        Banksy: Dívka s balónem                                             Skartovaný Banksy

 

Banksy se stále drží svého stylu a vytváří díla, která odrážejí aktuální společenské problémy. 

Ale jeho sláva nekončí u jeho originálů. Díky pokroku v technologii a digitálním tisku máte dnes možnost si tyto ikonické obrazy přinést přímo do svého domova.

Představte si, jak se vstupní hala vašeho bytu promění, když se na zdi objeví Banksyho Oblast graffiti, ve formě fototapety na zeď. Každý, kdo vstoupí, bude okouzlen a okamžitě ucítí, že vstupuje do místa, kde se umění Street Art prolíná s každodenností.

 

Fototapeta - Banksy - oblast graffiti

Banksy: Oblast graffiti

 

Obrazy na plátně s Banksyho motivy mohou být skvělým doplňkem pro Vaši kancelář. Zastav se, nebo opice vystřelí! nad psacím stolem přiláká pozornost a rozproudí diskuse o hodnotě a povaze umění. Vaši hosté nebudou moci odtrhnout oči od tohoto provokativního díla.

Obraz - Zastav se, nebo opice vystřelí! (Banksy)

Banksy: Zastav, nebo opice vystřelí!

 

Banksy je více než jen umělec – je symbolem kreativity, svobody a nekonformity. Nechte se inspirovat a vydejte se na cestu, kde se Street Art umění setkává s každodenností. Oživte své interiéry a přidejte jim špetku kontroverze a revoluce.

Tapety MIA