Počet položek: 0 0,- Kč

Způsob dopravy

Dostupnost zboží na našem e-shopu je uvedená v pracovních dnech. 

DORUČENÍ - PPL 

Společnost PPL doručí Vaší zásilku na Vámi zvolenou adresu například do bytu, nebo kanceláře. 

Cena: 99,- Kč (+39,- Kč v případě dobírky)

Informace o průběhu: Emailem vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde můžete sledovat průběh doručování zásilky. Řidič ráno při výjezdu oznamuje telefonicky přibližný čas dodání a poté ještě 30 min. před příjezdem. V případě, že nebudete zastiženi, kurýr Vás bude informovat prostřednictvím sms o uložení Vaší zásilky na nejbližším ParcelShopu, kde si můžete zásilku osobně vyzvednout. Zásilky jsou na ParcelShopu uloženy po dobu 7 dní a poté se vrací zpět odesílateli.

 

ZPŮSOB DOPRAVY PARAVÁNŮ - GLS

Paravány jsou vzhledem ke své velikosti doručovány prostřednictvím společnosti GLS. 

Cena: 149,- Kč

Informace o průběhu: Emailem Vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde můžete sledovat průběh doručování zásilky a přesný den, kdy Vám bude zásilka doručena.

Řidič Vás bude kontaktovat pro domluvení termínu pro doručení, v případě, že nebudete zastižení, bude Vaše zásilka uložena na nejbližším ParcelShopu společnosti GLS.

V případě, že objednáte společně s paravánem fototapetu popřípadě jiné zboží z e-shopu Tapety Mia, Vaše objednávka bude rozdělena a doručena zvlášť. 

Copyright © www.tapety-mia.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.tapety-mia.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace