Počet položek: 0 0,- Kč

Platební podmínky

DOBÍRKA

Cena: 30,-  Kč

Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém zaplatíte za zboží kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží. 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Cena: zdarma

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet (4111897680/2010). Údaje k platbě naleznete v emailu, který Vám pošleme po odeslání objednávky na Váš email. Expedice zboží je možná až po přijetí platby na náš účet.

RYCHLÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Cena: zdarma

Probíhá stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší! Bezpečnost garantuje Vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy. V tuzemsku využijete platbu zrychleným bankovním převodem u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelny, mBank a Fio banky. 

PLATBA KARTOU ON-LINE

Cena: zdarma

Platba kartou je bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení, což je nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Po dokončení objednávky budete přesměrování na zabezpečené stránky ComGate, kde zadáte požadované údaje pro platbu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace