Počet položek: 0 0,- Kč

Platební podmínky

DOBÍRKA

Cena: 30,-  Kč

Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém zaplatíte za zboží kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží. 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Cena: zdarma

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet (4111897680/2010). Údaje k platbě naleznete v emailu, který Vám pošleme po odeslání objednávky na Váš email. Expedice zboží je možná až po přijetí platby na náš účet.

RYCHLÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Cena: zdarma

Probíhá stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší! Bezpečnost garantuje Vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy. V tuzemsku využijete platbu zrychleným bankovním převodem u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelny, mBank a Fio banky. 

PLATBA KARTOU ON-LINE

Cena: zdarma

Platba kartou je bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení, což je nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Po dokončení objednávky budete přesměrování na zabezpečené stránky ComGate, kde zadáte požadované údaje pro platbu.