Počet položek: 0 0,- Kč

Způsob dopravy

Dostupnost zboží na našem e-shopu je uvedená v pracovních dnech. 

DORUČENÍ - PPL 

Společnost PPL doručí Vaší zásilku na Vámi zvolenou adresu například do bytu, nebo kanceláře. V ceně dopravy jsou zahrnuty dva pokusy o doručení. 

Cena: 99,- Kč (+39,- Kč v případě dobírky)

Informace o průběhu: Emailem vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde můžete sledovat průběh doručování zásilky. Řidič ráno při výjezdu oznamuje telefonicky přibližný čas dodání a poté ještě 30 min. před příjezdem.

Když nebudete zastižení: Řidič vás bude kontaktovat pro domluvení nového termínu pro doručení. Při druhém nezastižení je zásilka odeslaná zpět.

Výhody: dva pokusy o doručení, možnost platby kartou při převzetí, rychlé doručení.

 

ZPŮSOB DOPRAVY PARAVÁNŮ - UPS

Paravány jsou vzhledem ke své velikosti doručovány prostřednictvím společnosti UPS. 

Cena: 99,- Kč

Informace o průběhu: Emailem Vám zašleme sledovací kód a odkaz na stránku, kde můžete sledovat průběh doručování zásilky a přesný den, kdy Vám bude zásilka doručena.

Když nebudete zastižení: Řidič Vás bude kontaktovat pro domluvení nového termínu pro doručení. Při druhém nezastižení je zásilka odeslaná zpět.

V případě, že objednáte společně s paravánem fototapetu popřípadě jiné zboží z e-shopu Tapety Mia, Vaše objednávka bude rozdělena a doručena zvlášť. 

Copyright © www.tapety-mia.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.tapety-mia.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace